Oferta

Katamaran „Kurka Wodna Młociny” oferuje rejsy widokowe po Wiśle. Startujemy z przystani Młociny, znajdującej sie na 525 km rzeki Wisły, 2 km w dół od Mostu Północnego im. Marii Curie Skłodowskiej. Standardowy rejs trwa 1 godzinę. Do zrealizowania rejsu wymagana jest określona liczba osób: minimum 5, maksymalnie 12.

Ceny biletów na rejsy widokowe za godzinę: 30 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy. Płatność na miejscu tylko gotówką.

Istnieje możliwość rezerwacji dłuższych rejsów według preferencji i życzeń zamawiających. Kierunek podróży w tym przypadku jest ustalany według potrzeb osób rezerwujących oraz możliwości technicznych i warunków wodnych i atmosferycznych. Z nami można również zorganizować wycieczki szlakiem wodnym, spotkania okolicznościowe na statku, imprezy itp. Podczas rejsów serwujemy napoje zimne i gorące, na życzenie dostarczamy catering. Ceny takich rejsów są ustalane indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Katamaran „Kurka Wodna Młociny” jest dwupoziomowy. Na górnym pokładzie znajdują się miejsca siedzące. Sprzyjamy osobom niepełnosprawnym. Na tarasie zmieści sie kilka wózków dziecięcych. Jednostka posiada WC i umywalkę. Obowiązuje zakaz palenia i wprowadzania zwierząt.